Kvalitní nábytek do interiéru

Závěsné police

Závěsné police jsou vhodné zejména do interiérů. Můžete je vidět v téměř všech domácnostech. Výhodou závěsných polic je, že mají vysokou životnost a jejich nosnost je poměrně velká. Obvykle jsou vyráběny z dřevěných materiálů a na stěnu je nutné je přimontovat šroubky.

Jak sami poznáte montáž je velice jednoduchá a zvládne ji jistě každý pomocí vrtačky a pár šroubků. Lze ji použít téměř ve všech prostorách domácnosti včetně koupelen. Do koupelny by police nebyla vhodná v případě, že je z lepeného materiálu. Vlhkostí by se tak mohli jednotlivé kusy dřeva odlepovat a tak se police zničit. Užívané jsou zejména v pokojích, obývacích pokojích nebo kuchyních jako držák na koření. Lze na ně umístit nejen koření, ale i knihy, svíčky nebo jinou dekoraci, která je pro váš domov nezbytná.

Závěsnou polici máte možnost zakoupit nejen v kamenných obchodech, které se zabývají prodejem nábytku a doplňků do domácnosti, ale i na internetu nebo si nechat polici vyrobit na míru.

Ať se jedná o jakýkoli způsob zakoupení tak jsou police velice levné. Policí na míru, ale nikdy nic nezkazíte. Nejen že je vám vyrobena přesně tak jak chcete a máte možnost ji namontovat na dané místo bez problémů, ale především máte možnost vybrat si jednotlivé barevné provedení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Police na stěnu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.